Zmesi

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Aroma kompozícia éterických olejov "Rak" 10ml

1193

Nový produkt

Obsahuje 100% éterické oleje: pomaranč, citrón, grapefruit, bergamot, santalové drevo, šalvia.

Viac detailov

3,45 € s DPH

Detaily

Aroma-kompozícia éterických olejov „Rak“
Je všeobecne známe, že každé znamenie zverokruhu má svoju vôňu. Táto vôňa je vhodná pre znamenie Rak. Obsahuje 100% éterické oleje: pomaranč, citrón, grapefruit, bergamot, santalové drevo, šalvia.
Ingredients: Citrus Sinensis Peel Oi Expressed, Citrus Limonum Fruit Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Citrus Bergamia Peel Oil Expressed, Santalum Album Wood Oil, Salvia Officinalis Oil.
Spôsob použitia: do aromalampy 3-5 kvapiek na 15m2, teplá inhalácia 1-2 kvapky na1-2 litre horúcej vody, studená inhalácia 2-3 kvapky, do vane 3-5 kvapiek, do sauny 3-5 kvapiek na 500 ml vody, na masáže 2 - 3 kvapky, aromatizovanie kozmetických prípravkov a šampónov 2-5 kvapiek na 10 g základu, ako voňavka.

Tento rad je tvorený originálnymi aróma-kompozíciami éterických olejov.
Každá kompozícia má neopakovateľnú vôňu a svoj vlastný "zvuk", ktorý môže byť "hudbou Vašej individuality". Hlavným cieľom je zlepšenie celkového stavu človeka a to tak, že dôjde k harmonizácii tela, emocionality a duše. Podporí sa tak záujem okolia o Vašu osobu, aj v intímnej sfére, pomôže Vám získať harmóniu tela a emocionálnu rovnováhu, upraví sa celkový tonus organizmu, nálada, vitalita a jasnosť rozumu.
Zloženie jednotlivých aróma-kompozícií je starostlivo zostavené podľa účinkov jednotlivých zložiek, aj podľa toho, ako sa ktorá zložka hodí k určitému znameniu zverokruhu.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí prepláchnite pod prúdom tečúcej vody. Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky výrobku.
Krajina pôvodu: UA
Objem: 10 ml