Úprava účesu

Informácie

Nové produkty

TML Slovensko s.r.o.

Úprava účesu 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • 8,01 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, Jedľa sibírska, Psinček sibírsky, Ríbezľa čierna, Lopúch väčší, Žihľava dvojdomá, semienka sibírskeho bieleho ľanu; hodvábne proteíny a vitamíny A, B1, B2, E.

  8,01 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom
  Novinka

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, arktická kľukva, rumanček, šalvia, Borovica zakrpatená, Smrek sibírsky, hodvábne proteíny a vitamíny A, B5, F.

  8,20 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, damašská ruža, ženšen, Borovica zakrpatená, Lopúch väčší, Kyslička sibírska, Breza previsnutá; hodvábne proteíny, vysokohorský med a vitamíny A, E, F. Gél zaisťuje odolné vyrovnanie vlasov a zároveň ich chráni pred tepelným poškodením pri ich úprave.

  8,20 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom

  Gél tvaruje a fixuje vlnité a kučeravé vlasy, vytvára pružné a výrazné kučery, ktoré vydržia celý deň, aj pri zvýšenej vlhkosti. Obsiahnuté vitamíny a aminokyseliny vlasy hydratujú, vyživujú a obnovujú.

  8,20 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, Pľúcnik lekársky, cédrové mliečko; vitamíny A, C, B6, B2. Sprej tvaruje a fixuje účes na dlhú dobu. Je vhodný pre vytvarovanie účesu s pomocou fénu, tvarovanie kučier s pomocou klieští, natáčok a tiež na narovnanie vlasov s pomocou žehličky.

  8,20 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek