Styling

Informácie

Nové produkty

TML Slovensko s.r.o.

Styling 7 produkty

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • 18,50 € Skladom

  AKCIA: 15% ZĽAVA, TRVANLIVOSŤ: 10/2019všetky typy vlasovúprava účesufixácia účesu

  18,50 €
  Skladom
 • 8,01 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, Jedľa sibírska, Psinček sibírsky, Ríbezľa čierna, Lopúch väčší, Žihľava dvojdomá, semienka sibírskeho bieleho ľanu; hodvábne proteíny a vitamíny A, B1, B2, E.

  8,01 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, arktická kľukva, rumanček, šalvia, Borovica zakrpatená, Smrek sibírsky, hodvábne proteíny a vitamíny A, B5, F.

  8,20 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, damašská ruža, ženšen, Borovica zakrpatená, Lopúch väčší, Kyslička sibírska, Breza previsnutá; hodvábne proteíny, vysokohorský med a vitamíny A, E, F. Gél zaisťuje odolné vyrovnanie vlasov a zároveň ich chráni pred tepelným poškodením pri ich úprave.

  8,20 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, cédrový olej (Pinus sibirica), arganový olej z Maroka, Schizandra čínska, sibírsky biely ľan, Myrta obyčajná, sójový olej, Slnečnica ročná; vitamíny A, E.

  8,20 €
  Skladom
 • 6,90 € Skladom

  Intenzívny peeling s trojitým účinkom čistí pokožku hlavy, posilňuje vlasy a odstraňuje lupiny a zápal. Olej z altajského rakytníka a arganový olej z Maroka podporujú tvorbu keratínu a zaisťujú tak vlasom lesk a pružnosť.

  6,90 €
  Skladom
 • 8,20 € Skladom

  Obsahuje oleje a extrakty z divoko rastúcich bylín Sibíri a ďalekého Východu: altajský rakytník, amarant, Pľúcnik lekársky, cédrové mliečko; vitamíny A, C, B6, B2. Sprej tvaruje a fixuje účes na dlhú dobu. Je vhodný pre vytvarovanie účesu s pomocou fénu, tvarovanie kučier s pomocou klieští, natáčok a tiež na narovnanie vlasov s pomocou žehličky.

  8,20 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek