Zmesi

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Aróma kompozícia éterických olejov "Vôňa veselosti“ 10ml

3547

Nový produkt
  • osviežujúca, ľahko korenená vôňa


  • únava


  • koncentrácia


  • ospalosť


  • podporuje produktívne myslenie a logiku

Viac detailov

3,12 € s DPH

Detaily


Použitie: na vonkajšie použitie (aromaterapia)


Osviežujúca, jemne korenistá vôňa éterických olejov v tejto aróma kompozícii prebúdza rezervné sily organizmu, odstraňuje ospalosť a zvýšenú únavu, zlepšuje koncentráciu vnímania a zlepšuje mentálnu činnosť. Zmenšuje únavu pri zvýšenej záťaži zrakového aparátu (práca pri počítači) a emocionálne napätie. Podporuje produktívne myslenie a logiku.


Spôsob použitia:


Aromaterapia: Do hornej časti (misky) aromalampy pridajte 2 polievkové lyžice vody a do nej potom pridajte 1-2 kvapky tejto kompozície na 3 m2 miestnosti. Trvanie procedúry približne 30 minút.


Aroma kúpeľ: Do 1 polievkovej lyžcie emulgátora (morská soľ, med, pena do kúpeľa, atď.) pridajte 3-7 kvapiek tejto kompozície. Túto zmes rozpustite v teplej vode vo vani. Trvanie kúpeľa 10-20 minút.


Aroma sprcha: 2-3 kvapky aroma kompozície zmiešať v 1 polievkovej lyžici sprchového gélu alebo tekutého mydla (alebo 5-7 kvapiek zmiešať s 1 polievkovou lyžicou rastlinného oleja), naniesť na telo (okrem tváre a intímnych partií), jemne rozotrieť a opláchnuť prúdom tečúcej vody.


Sauna: 5-10 kvapiek kompozície pridať do 1-2 polievkových lyžíc medu (morskej soli, mliečnej srvátky, atď.) a rozpustiť v 500 ml vody.


Ingredients: Citrus Limon Fruit Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Cymbopogon Flexuosus Herb Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Oil.


Skladovanie: Skladujte v pôvodnom obale, mimo dosah detí. Zabráňte kontaktu s priamymi slnečnými lúčmi. Skladujte mimo iný zdroj tepla, pri teplote do +25oC.


Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Nepoužívať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku. Nepoužívať na pokožku v nezriedenom stave. V prípade vniknutia do očí opláchnuť pod prúdom tečúcej vody.


Krajina pôvodu: Ukrajina


Objem: 10 ml