Zmesi

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

Aroma kompozícia éterických olejov Zdravá rodina v chrípkovom období 10ml

3453

Nový produkt


 
  • chrípka  • vírusové ochorenia  • infekcie  • posilňuje imunitu  • herpes

Viac detailov

3,19 € s DPH

Detaily


Použitie: na vonkajšie použitie (aromaterapia)


Táto zmes éterických olejov je vhodná pri chrípke, na herpes a iné ochorenia vírusového pôvodu. Prispieva k zlepšeniu imunity a tým pomáha organizmu bojovať proti rôznym infekciám.


Spôsob použitia:


Aromaterapia: Do vrchnej časti (misky) aromalampy pridajte 2-6 polievkových lyžíc teplej vody a do nej potom pridajte pár kvapiek tejto kompozície. Do spodnej časti aromalampy dajte zapálenú sviečku.


Aromakúpeľ: Do 1-2 polievkových lyžíc emulgátoru (morská soľ, med, pena do kúpeľa) pridajte 3-5 kvapiek tejto kompozície. Túto zmes rozpustite v 0,5 l teplej vody a potom vo vani. Čas trvania kúpeľa 10-20 minút.


V období chrípky a iných vírusových ochorení odporúčame pred cestou von naniesť 1-2 kvapky zmesi na šál, kabát, vreckovku atď. Pomôže Vás to ochrániť pred infekciou. Táto zmes nezanecháva škvrny, pretože zmes obsahuje 100% prírodné éterické oleje.


Ingredients: Citrus Limon Fruit Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Thymus Vulgaris Oil.


Éterické oleje: citrón, citrónová tráva, tymián.


Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky produktu. Nepoužívať na pokožku v nezriedenom stave. Pri zasiahnutí očí opláchnuť prúdom tečúcej vody.


Krajina pôvodu: Ukrajina


Balenie: 10 ml