Zmesi

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

Aroma kompozícia éterických olejov Prechladnutie 10ml

2552

Nový produkt

   • pri nachladnutí
  • prispieva k posilneniu imunity

Viac detailov

3,77 € s DPH

Detaily


AROMATIKA Aróma zmes éterických olejov „Prechladnutie“
Použitie: na aromaterapiu a ako surovina na obohatenie kozmetických prostriedkov.


Aromaterapia: Táto zmes éterický olejov zlepšuje koncentráciu. Prispieva k posilneniu imunity. Má priaznivý účinok pri nachladnutí.


Kozmetické prípravky: Akné. Póry. Pigmentové škvrny. Omladenie pleti a vyhladenie vrások. Posilnenie vlasov a odstránenie lupín.


Spôsob použitia:
Aromaterapia: Do hornej časti (misky) aromalampy pridajte 2 polievkové lyžice teplej vody a do nej potom pridajte 1-2 kvapky tejto kompozície na 3 m2 plochy miestnosti. Dĺžka terapie je približne 30 minút.
Inhalácia: 2-3 kvapky zmesi pridajte do 1 litra horúcej vody. Nakloniť sa nad parou. Hlavu prikryť uterákom a zhlboka dýchať 5-7 minút. Oči zatvorené!
Aróma kúpeľ: Do 1 polievkovej lyžice emulgátora (morská soľ, med, pena do kúpeľa) pridajte 3-7 kvapiek tejto kompozície. Túto zmes pridajte do vody vo vani. Trvanie kúpeľa je 10-20 minút.
Masáž: 3-7 kvapiek do olejového základu alebo krému
Kozmetické prípravky: Do 1 dezertnej lyžičky kozmetického prípravku (krém, gél, tonikum, šampón, balzam, ...) pridajte 3-5 kvapiek tejto zmesi.
Ingredients: Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Abies Sibirica Needle Oil.
Skladovanie: Skladujte v pôvodnom balení, mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s priamymi slnečnými lúčmi. Skladujte mimo iný zdroj tepla, pri teplote do + 25 ° C.
Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Nepoužívať pri neznášanlivosti na zložky prípravku. Pri zasiahnutí očí opláchnuť pod prúdom tečúcej vody.
Krajina pôvodu: Ukrajina
Dovozca do EÚ: Biosfera Polska
Objem: 10 ml