Séra

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

AROMATIKA: Pleťové sérum „RETINOL“ 30ml

2391

Nový produkt
  • vitamín A


  • starnutie pleti


  • tvorba kolagénu


  • sťahuje póry


  • redukuje drobné linky


  • starecké škvrny


  • hyperpigmentácia

Viac detailov

9,13 € s DPH

Detaily


Retinol je forma vitamínu A, ktorá je prvoradá medzi látkami proti starnutiu odporúčaná dermatológmi. Podporuje tvorbu kolagénu, sťahuje póry, redukuje drobné linky, urýchľuje premenu kožných buniek, aby bola pleť vyhladená a mala vyrovnanú farbu. Je to silný antioxidant, ktorý pomáha minimalizovať starecké škvrny a hyperpigmentáciu, omladzuje pleť a vyhladzuje drobné linky a vrásky.


Spôsob použitia: Aplikujte na tvár a krk ráno a večer na vyčistenú pleť. Naneste 3-4 kvapky na potrebnú oblasť a jemne masírujte až do úplného vstrebania. Na zvýšenie účinku, môžete použiť sérum spolu so svojím obľúbeným krémom. Aplikujte 2x denne (ráno a večer).


Ingredients: Butylene Glycol, Hydrolyzed Betaglucan, Corn Gluten Amino Acids, Polyglutamic Acid, Vitamin A, Tremella Fuciformis Extract, Folic Acid, Bacillus/Soybean Ferment Extract, Portulaca Oleracea Extracts, Ceramide 3, Sodium Hyaluronate, Vitamin E, Xanthan Gum, Panthenol, Hydrolyzed Silk, Hexylene Glycol, Zanthoxylum Bungeanum Extracts, Citrus Grandis Extracts, Deionized Water.


Skladovanie: Skladujte na chladnom, tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu detí.


Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Prestaňte s aplikáciou a opláchnite si pleť, ak cítite nepohodlie, alebo sa objaví alergická reakcia.


Krajina pôvodu: Ukrajina


Výhradný distribútor pre SR: TML Slovensko s.r.o., Cementárska 15, 900 31 Stupava


Objem: 30 ml


Z DÔVODU NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) Č. 1223/2009 O KOZMETICKÝCH VÝROBKOCH NEMÔŽEME O TOMTO VÝROBKU UVIEST VIAC INFORMÁCIÍ.