Kožné problémy

Informácie

Výrobcovia

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

HIMANI BORO PLUS: Krém na péči o pokožku REGULAR 25ml

239

Nový produkt
  • ajurvédska medicína


  • suchá pokožka


  • prirodzená ochrana a každodenná starostlivosť o pokožku

Viac detailov

3,23 € s DPH

Detaily


ACTIVE HERBAL


Prírodný ochranný komplex.


Prirodzená ochrana, hydratácia a obnova pokožky.


Tento krém obsahuje inovatívny komplex bylín, ktoré sú známe svojim antiseptickým a upokojujúcim účinkom. Tento krém je určený na každodennú strarostlivosť o suchú a veľmi suchú pokožku. Upokojuje podráždenú pokožku, vhodný aj na popraskanú pokožku, na štípance od hmyzu, na drobné škrabance a rezné ranky. Udržiava pokožku zdravú a jemnú.


Jemná, vyživená, pružná a bezproblémová pokožka je zdravá pokožka. S BORO PLUS sa rozlúčte s rôznymi kožnými problémami a vykúzlite úsmev so zdravou pokožkou.


Ingredients: Paraffinum Liquidum, Paraffin, Talc, Cera Microcristallina, Zinc Oxide, Lanolin, Aqua, Perfume, Hedychium Spicatum Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Aloe Barbadensis Extract, Cetearyl Alcohol, Boric Acid, Santalum Album Wood Extract, Vetiveria Zizanoides Root Extract, Hemidesmus Indicus Root Extract, Buchanania Latifolia Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Curcuma Longa Root Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Sodium Lauryl Sulfate, Ceteareth-20, Methylparaben, Propylparaben.Spôsob použitia: Iba na vonkajšie použitie. Nanášajte jemnými pohybmi.Vyrobené v Indii.Balenie: 25 ml