KOLOIDNÉ ZLATO

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Koloidné zlato 100ml koncentrácia: 10ppm

232

Nový produkt
  • vonkajšie použitie


  • podráždená alebo namáhaná pokožka


  • pre upokojenie a regeneráciu

Viac detailov

13,88 € s DPH

Detaily


Zloženie:


Koloidné zlato je čisté metalické zlato (Au+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čistenej vode(H2O) Aqua Purificata. Veľkost částíc je rádovo v nanometroch. Je dodávané v koncentráci 10 ppm (10 mg Au v 1 litri prípravku).


Ingredients: Voda/Aqua, koloidné zlato/Colloidal GoldCharakteristika:


Koloidné zlato v koncentrácii 10 ppm si drží transparentnú (Číru) farbu. Časom môže dôjsť k aglomerácii (dochádza k zhlukovaniu částíc), čo sa prejaví miernym zafarbením koloidu, avšak toto nie je na závadu.


Koncentrácia roztoku je udávaná v ppm (parts per milion). 10 ppm označuje koncentráciu 10 částíc Au+ na 999 990 častíc vody H2O (10 mg zalta v 1 litri roztoku).Návod na použitie:


Určené pre vonkajšie použitie. Při vonkajšom použití aplikujte na suchú a čistú pokožku. Roztoky koloidního zlata sa aplikujú lokálne-tvár, paže, dekolt, podpazušie apod. Na pokožku nanášame tampónom alebo pomocou mechanického rozprašovača-spreja.


Ošetrené miesto by nemalo byť příliš zavodnené, při použití tampönu ho len zľahka navlhčite. Při aplikácii mechanickým rozprašovačom postačia 2-3 streknutia na plochu cca 20 cm2. Vhodné na podráždenú alebo namáhanú pokožku pre upokojenie a regeneráciu.


Upozornenie:


Nepoužívajte vnútorne! Nepoužívajte na poškodenú pokožku! Při zasiahnutí očí vypláchnite prúdom vody. Uchovávejte mimo dosah detí.


Koloidné zlato sa nesmie používať pri precitlivosti (alergii) na metalické zlato. Před prvým použitím koloidního zlata si najskôr vyskúšajte rozotrieť trochu koloidního zlata na zápästí a počkajte cca jednu hodinu kvôli možnej alergii na zlato. Tehotné ženy a kojace matky by mali použitie koloidního zlata konzuľtovat so svojím lekárom.Uchovávejte při teplotách 5-25oC. Skladujte na tmavom mieste. Nezmrazujte!


Balenie: 100 ml