20ppm

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Koloidné striebro spray 100ml koncentrácia: 20ppm

168

Nový produkt

 
  • vonkajšie použitie


  • podráždená alebo namáhaná pokožka


  • pre upokojenie a regeneráciu

Viac detailov

5,18 € s DPH

Detaily

Zloženie: je čisté metalické striebro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čistenej vode (H2O) Aqua Purificata. Veľkost částic je nanometrická.

Ingredeints: Aqua, Colloidal Silver


Charakteristika: Koloidné striebro si drží transparentnú (číru) farbu. Koncentrácia roztoku je udávaná v ppm (parts per million). 10 ppm označuje koncentráciu 10 částíc Ag+ na 999 990 častíc vody H2O (10 mg striebra v 1 litri roztoku).


Návod na použitie: Určené na vonkajšie použitie. Aplikujte na na suchú a čistú pokožku. Roztoky koloidného striebra sa aplikujú na pokožku miestne – tváre, paže, hrudník, podpoazušie, apod. Nanášame tampónom alebo pomocou mechanického rozprašovača-spreja. Ošetrené miesto by nemalo byť příliš zavodnené, pri použití tampónu ho len ľahko zvlhčite. Pri aplikácii mechanickým rozprašovačom postačia 2-3 strieknutia na plochu cca 20 cm2. Vhodné na podráždenú alebo namáhanú pokožku pre upokojenie a regeneráciu. Vhodné aj pre použitie k aplikácii na nohy pre pokožku so sklonom k plesniam.


Upozornenie I. podľa legislatívy a predpisov EU:


Nepoužívajte vnútorne! Nepoužívajte na poškodenú pokožku! Pri zasiahnutí očí vypláchnite prúdom vody. uchovávejte mimo dosah detí.


Upozornenie II.


Koloidné striebro sa nesmie používať pri precitlivenosti na metalické striebro. Před prvým použitím kolidného striebra si najskôr vyskúšajte rozotrieť trocha koloidního striebra na zapästí, a počkajte cca jednu hodinu kvôli možnej alergii na striebro. Tehotné ženy a kojace matky by mali použitie koloidního striebra konzultovať so svojim doktorom.Doplnkové informácie:

Častice striebra atakujú nepriateľské patogény alebo tzv. bezkyslíkate (anaeróbne) mikroorganizmy. Prenikajú do enzýmov, životne dôležitých pre existenciu bezkyslíkatých mikroorganizmov, kde blokujú ich funkcie, a patogén vzápätí umiera.