10ml

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Éterický olej "Aníz" 10ml AROMATIKA

3548

Nový produkt
 • korenisto-sladká vôňa


 • zlepšenie fyzického a duševného výkonu


 • zlepšuje pružnosť pleti


 • mladistvý a zdravý vzhľad


 • starostlivosť o všetky typy pokožky


 • starostlivosť o vlasy

Viac detailov

3,73 € s DPH

Detaily


Vôňa: sladko-korenistá, veselá, teplá


Použitie: na aromaterapiu a ako surovina na obohatenie kozmetických prípravkov.


Aromaterapia: Protizápalový, antibakteriálny. Zlepšuje fyzický a duševný výkon, zmierňuje nervový a emocionálny stres, optimalizuje adaptačné reakcie. Eliminuje nepríjemný zápach v miestnosti.


Kozmetické prípravky: Zlepšuje pružnosť pleti, normalizuje hydrolipidovú rovnováhu, zlepšuje celkový tonus a dodáva jej mladistvý a zdravý vzhľad. Starostlivosť o všetky typy pokožky, starostlivosť o vlasy.


Spôsob použitia:
 1. Aromalampa: 3-4 kvapky samotného oleja alebo zmesi s inými olejmi pridať do vody v aromalampe. 2. Aroma kúpeľ: 3-5 kvapiek na vaňu, zmiešať s 1-2 polievkovými lyžicami emulgátora (mlieko, med, morská alebo kuchynská soľ). Trvanie procedúry 10-15 minút. 3. Sauna: 2-3 kvapky na 500 ml vody 4. Masáž: 3-5 kvapiek na 1-2 polievkové lyžice olejového základu alebo krému 5. Kozmetické prípravky: 3-5 kvapiek samotného oleja alebo zmesi olejov na 10-15 g (ml) základu (rastlinný olej, krém, tonikum, maska, šampón, kondicionér, atď.)


Ingredients: Pimpinella Anisum Seed Oil


Skladovanie: Skladujte v dobre uzatvorenej nádobe mimo dosahu detí, pri teplote max. do +25 oC. Zabráňte kontaku s priamymi slnečnými lúčmi.


Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. V prípade vniknutia do očí opláchnuť pod prúdom tečúcej vody. Nepoužívať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku.


Krajina pôvodu: Ukrajina


Pôvod suroviny: Nemecko


Objem: 10 ml