Tvár, telo a vlasy

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

FITOKOSMETIK: Čistiaci altajský ružový íl „Omladzujúci účinok“ na tvár, telo a vlasy 155ml

1605

Nový produkt


 
  • čistí, zmäkčuje a osviežuje


  • vyhladzuje vrásky


  • obnovuje pokožku


  • celulitída


  • obnovuje štruktúru vlasov


  • hĺbkovo vyživuje


  • dodáva objem

Viac detailov

3,72 € s DPH

Detaily


100% prírodný.Vyživujúci.Altajský ružový íl je najlepší prírodný prostriedok na starostlivosť o tvár, telo a vlasy.Pleťová maska čistí, zmäkčuje, osviežuje pleť a vyhladzuje vrásky.Maska na telo obnovuje pokožku, odstraňuje príznaky celulitídy.Maska na vlasy obnovuje štruktúru vlasov, hĺbkovo vyživuje, zahusťuje ich, dodáva im objem a upravený vzhľad.Spôsob použitia:Na tvár a telo: Na suchú, očistenú pokožku naneste na 10-15 minút. Potom opláchnite vodou.


Na vlasy: Naneste na čisté vlhké vlasy smerom od korienkov. Nasaďte si polyethylénovú čapicu. Nechajte pôsobiť 20-30 minút. Potom opláchnite vodou.


Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky výrobku. Skladujte mimo dosah detí. V prípade vniknutia do očí, opláchnite prúdom tečúcej vody.


Ingredients: Aqua, Camellia Sinensis Leaf Water (výluh zo zeleného čaju), Helianthus Annuus Extract, Rosa Centifolia Flower Extract (extrakt z ruže), Organic Prunus Amygdalus Dulcis Oil (organický mandľový olej), Red Clay (ružový íl), Caprylic/Capric Triglycerides, Glycerin, Triticum Vulgare Germ Oil (olej z pšeničných klíčkov), Hihpphophae Rhamnoides Seed Oil (rakytníkový olej), Oenothera Biennis Oil (pupalkový olej), Xanthan Gum, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol.


Skladovanie: Chráňte pred priamymi slnečnými lúčmi. Skladujte pri teplote od 0oC do +25oC.


Krajina pôvodu: Rusko


Objem: 155 ml