STAROSTLIVOSŤ O OČI

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Naturonik: Majster – Gen ORGANELLO Kvapky do očí (s dávkovačom) 10ml

4364

Nový produkt
 • oči


 • unavené oči


 • zhoršený zrak


 • začervenanie


 • podráždenie


 • infekcia


 • zápal

Viac detailov

9,22 € s DPH

Detaily


Kvapky z mliečnej šťavy rastlín.


Natívny prípravok na oči.
 • odstraňuje únavu • bráni zakaleniu šošovky • zlepšuje zrak, bráni zhoršeniu zraku • odstraňuje infekciu, zápalový proces, začervenanie a podráždenie


Natívny prírodný komplex aktívnych látok so základom z mliečnej šťavy a koncentrátov rastlín.


Prírodné zloženie kvapiek účinne odstraňuje infekčné, bakteriálne a zápalové procesy očí (konjuktivitída, stafylokoková infekcia, jačmeň, demodikóza), odstraňuje začervenanie, únavu a podráždenie očí, ktoré sú spôsobené rôznymi faktormi vrátane alergie.


Mliečna šťava jačmeňa, ďateliny, aloe, plodov goji, žihľavy, petržlenu a harmančeka prispieva ku zlepšeniu kapilárneho krvného obehu očí, dodáva všetkým častiam zrakového aparátu výživné látky a kyslík. Prírodný natívny komplex bráni vzniku a rozvoju katarakty (sivý zákal) a glaukomu (zelený zákal), zmenám očného pozadia, šošovky a svalového tonusu očných viečok.


Prírodný komplex na oči sa odporúča používať ako prevencia zhoršenia zraku a v období silnej infekcie na odstránenie zápalového procesu.


Súčasťou zloženia kvapiek sú prírodné substancie, ktoré sú zdrojom biologicky aktívnych látok, ako je luteolín a zeaxanthín v ich prírodnej natívnej (nezmenenej) forme, ktorá prispieva k aktívnej obnove a prevencii možných zmien zrakovej funkcie. Kvapky sú hypoalergénne (testované).


Ingredients: Aqua, Lycium Barbarum Fruit Extract, Vaccinium Uliginosum Berry Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Ascorbic Acid, Urtica Dioica Juice, Petroselinum Crispum Juice, Fomes Fomentarius Extract, Usnea Barbata Extract, Hydrolyzed Lycopersicon Esculentum Fruit Extract, Hordeum Vulgare Juice, Trifolium Pratense Flower/Leaf/Stem Juice, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Agropyron Repens Root Extract, Lespedeza Capitata Flower/Leaf/Stem Extract, Schisandra Chinensis Fruit Extract, Carnosine, Taurine, Riboflavin, Retinol, Tocopherol.


Spôsob použitia:


Na unavené oči, na odstránenie napätia: 1 kvapka 3x denne. Kúra 10 dní, potom 5 dní prestávka a kúru opakovať. Odporúčajú sa 3 kúry počas 6 týždňov.


Pri konjuktivitíde, stafylokokoch a iných infekčných a zápalových procesoch: 2 kvapky 3x denne. Kúra 5 dní, potom 3 dni prestávka a kúru (5 dní) opakovať. Odporúčajú sa 3 kúry počas 30 dní.


Pri slzení, alergickej reakcii: 1 kvapka 3x denne. Kúra 5 dní, potom 3 dni prestávka a kúru (5 dní) opakovať. Odporúča sa 6 kúr počas 6 týždňov.


Pri glaukome, katarakte: 2 kvapky 3x denne. Kúra 10 dní, potom 5 dní prestávka a kúru znovu opakovať. Odporúčajú sa 4 kúry počas 2 mesiacov.


Pri zhoršenom zraku, jačmeň: 2 kvapky 3x denne. Kúra 5 dní, potom 3 dni prestávka a kúru (5 dní) zopakovať. Odporúčajú sa 4 kúry počas 30 dní.


Upozornenie: Neaplikovať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky výrobku. Opalizácia a kal na dne sú prípustné, pretože to svedčí o prírodnom zložení výrobku.


Skladovanie: Skladujte pri teplotě do +25oC. Po otvorení skladovať dobre uzatvorené na chladnom mieste max. 1 rok.


Krajina pôvodu: Rusko


Objem: 10 ml