BYLINNÉ SIRUPY

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Eleuterokok sirup 100ml

4101

Nový produkt
  • psychický a fyzický výkon


  • vyčerpanie a únava


  • obranyschopnosť a imunita


  • horné dýchacie cesty


  • rekonvalescencia a rehabilitácia


  • priaznivý vplyv na mozog

Viac detailov

3,60 € s DPH

Detaily


Sirup s obsahom koreňa eleuterokoka. Eleuterokok podporuje psychickú i fyzickú výkonnosť, povzbudzuje pri vyčerpanosti, únave a oslabení organizmu. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť a imunitný systém, pôsobí ako adaptogén. Počas chladného obdobia skľudňuje a uvolňuje horné dýchacie cesty. Podporuje krvný obeh, blahodarne vplýva na prekrvenie a činnosť mozgu. Pomáha pri rekonvalescencii a rehabilitácii, prispieva k obnove síl.Zloženie: cukor 14,3 g, voda, všehojovec ostnatý – Eleuterococcus senticosus koreň 700 mg, kyselina: kyselina citrónová, konzervačná látka: sorban draselný v dennej dávke 15 ml prípravku.Odporučené dávkovanie: 1 – 2 polievkové lyžice (15 – 30 ml) denne počas jedla, užívať v prvej plovici dňa. Je možné použiť ako prídavok do čaju, koktajlu alebo mliečnych výrobkov.


Odporučená doba užívania: 2 – 3 týždne, cyklus je možné opakovať 3 – 4 x za rok.Upozornenia: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok obsahuje cukor, nie je vhodné pre diabetikov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nesmie byť použitý ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.


Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektoré zložky výrobkuSkladovanie: Uchovávajte na suchom, tmavom mieste pri teplote do 250 C. Ukladajte mimo dosahu detí!Krajina pôvodu: RuskoVýživový doplnok.Balenie: 100 ml