BYLINNÉ SIRUPY

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

Sladké drievko elixír 200ml

1326

Nový produkt


 
  • imunita


  • trávenie


  • upokojuje a posilňuje nervovú sústavu


  • horné dýchacie cesty


  • močový systém

Viac detailov

6,79 € s DPH

Detaily


Sladké drievko (Sladovka hladkoplodá) vyniká širokou škálou priaznivých účinkov na organizmus. Pomáha udržiavať funkciu imunitného systému, má antioxidačné účinky. Podporuje trávenie, blahodarne pôsobí aj u osôb s citlivým tráviacim traktom, priaznivo ovplyvňuje sliznice žalúdka a čriev. Ukľudňuje a posilňuje nervovú sústavu a mentálne funkcie. Priaznivo pôsobí na horné dýchacie cesty a pomáha ich udržiavať dobre prechodné. Podporuje funkciu rozmnožovacieho systému, pozitívne pôsobí na stav močového systému, prostaty a na stav kože.Zloženie: voda, cukor 11,25 g, Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra L) koreň 285 mg, kyselina: kyselina citrónová, konzervačná látka: benzoan sodný v 15 ml výrobku.Odporučené dávkovanie: dospelí: 1 čajová lyžička (5 ml) 2 -3 x za deň, najlepšie počas jedla.


Odporučená doba užívania: 30 dní, prípadné opakovanie cyklu konzultujte s lekárom.Upozornenia: Nevhodné pre deti do 12 rokov. Nevhodné pre diabetikov – obsahuje cukor.


Ukladajte mimo dosahu detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu.


Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku.Skladovanie: Uchovávajte na suchom, tmavom mieste pri teplote do 25°C .Krajina pôvodu: Ukrajina


Výživový doplnok.Balenie: 200 ml