RIAD

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

Cédrová čajová lyžička (1ks)

1222

Nový produkt

2,09 € s DPH

Detaily


Chcete vniesť do svojho domova vôňu a čistotu cédrových lesov tajgy? Všetko, co zručná ruka majstra vyrobí z cédrového dreva, si zachová úžasné vlastnosti tohto stromu. Céder žije až pol tisícročia, hromadí v sebe užitočné vlastnosti a veľkoryso ich dáva ľuďom.


Cédrové drevo je mäkké, poddajné, takže všetky výrobky z cédru, dokonca i jednoduchý riad do kuchyne, je krásne, pohodlné, dobre sa z neho konzumuje jedlo, je odolné, nevylučuje škodlivé látky a je šetrné k životnému prostrediu.


Prirodzený vzor každého rezu cédrového dreva je jedinečný. Ale nejde len o krásu. Vďaka prirodzenej plasticite cédrové výrobky počas prirodzeného sušenia nepraskajú, zachovávajú si svoj pôvodný tvar a schopnosť odpudzovať vlhkosť, čo je dôležité hlavne u drevených kuchynských potrieb.


Riad vyrobený zo sibírskeho cédru, okrem antiseptických a dezinfekčných vlastností, prinavracia Vášmu domovu jeho pôvodnú prirodzenú čistotu.


Úžasný cédrový strom je nielen zdrojom lahodných a zdravých orieškov, je tiež skutočne liečivým stromom, ktorý svojím ihličím čistí vzduch.


Hlavné tajomstvo cédru spočíva v jeho esenciálnych olejoch, ktoré chránia strom pred chorobami. Tie isté oleje sú zachované v cédrovom riade. Okrem jemnej vône majú ochranný, antiseptický účinok.


Práve preto boli za starých čias vysoko cenené cédrové sudy a kade - uchovávali jedlo dlhšie. Pohodlné cédrové lyžice sa dali dediť z generácie na generáciu, a vždy boli také zachovalé, že vyzerali ako nové. Aj dnes ľudia radi využívajú tento dar prírody.


Materiál: borovica sibírska (Pinus Sibirica)


Krajina pôvodu: Rusko


Distribútor pre SR: TML Slovensko s.r.o., Cementárska 15, 900 31 Stupava


Balenie: 1 ks