Prechladnutie

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

Horčičné obklady 10ks SAREPTA

48

Nový produkt
  • protizápalový a prehrievajúci účinok

Viac detailov

2,16 € s DPH

Detaily


Iba na vonkajšie použitie. Aplikujte iba na pokožku.Horčicové obklady majú protizápalový a dráždivý účinok, čo je práve prejavom ich pôsobenia. Sú vhdné pri neuralgiách, radikulitíde, myositídach, bronchitíde, pneumónii a iných ochoreniach. Horčicové obklady majú priaznivý účinok na biologicky aktívne zóny a body v organizme. Vďaka tomu docháza ku stimulácii metabolizmu v tkanivách a orgánoch. Odporúča sa ako profylaktický prostriedok pri celkovej malátnosti a pri znížení celkového životného tonusu organizmu.Zloženie: Horčicový prášok, horčicová buničina, drvené horčicové semiačkaJednotlivé sáčky sú vyrobené z laminovaného papiera a termopapiera alebo netermo papiera porézneho, ktorý je rozdelený pomocou perforácie na štyri sáčky, ktoré sú rovnomerne naplnené horčicovou zmesou žltej farby s čiernymi bodkami, bez hrudiek, so špecifickou vôňou horčicového prášku.


Spôsob použitia: Pred aplikáciou sáčok (4 bunky) striasť v horizontálnej polohe tak, aby došlo k rovnomernému rozdeleniu horčicovej zmesi vo všetkých bunkách. V tejto polohe ponorte sáčok na niekoľko sekúnd do teplej vody. Potom položte sáčok pórovitou stranou na pokožku v oblasti bolesti. Pritlačte pomocou suchého uteráka. Akonáhle ucítite, že obklad silno páli, môžete ho odstrániť.


Upozornenie: Nepoužívať pri tuberkulóze, zhubných nádoroch, varikóze. Neaplikovať na poškodenú pokožku. U niektorých osôb môže vyvolať precitlivelosť v podobe svrbivej vyrážky alebo lokálneho zápalu pokožky. Zabráňte kontaktu s očami.


Skladovanie: Skladujte pri teplote od 4oC do 25oC, pri relatívnej vlhkosti 65%.Krajina pôvodu: Ukrajina


Balenie: 10 ks