Pohybový aparát

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Viprosal 50g

133

Nový produkt


  • na seknutia v krížoch
  • pri bolesti kĺbov, svalov
  • bolesť chrbtice, prehrieva
  • pri opuchoch, modrinách
  • uvoľňuje stuhnutia
  • zápaly žíl

Viac detailov

6,43 € s DPH

Detaily


Použitie: Viprosal sa tradične používa pri bolestiach chrbtice, kĺbov a pri neuralgiách.


Viprosal jedinečným spôsobom dokáže uvoľniť napätie, je výborným pomocníkom pri opuchoch. Hlavnou zložkou je jed zmije obyčajnej, ktorý zvyšuje priepustnosť kapilár a ovplyvňuje priepustnosť krvi. Po aplikovaní Viprosalu sa zvyšuje mikrocirkulácia krvného obehu a aktivujú sa obranné mechanizmy organizmu. Viprosal obsahuje protidráždivé zložky, pôsobí ako analgetikum (tíši bolesť) a terpentínový olej v ňom obsiahnutý má antiseptické a dezinfekčné účinky.


Priaznivo pôsobí pri bolestiach chrbtice, pri opuchnutých a preťaženýćh kĺboch, bolestiach svalov, ako masážny prostriedok na všetky druhy stuhnutí, odstraňuje opuchy a aplikuje sa tiež na modriny a rôzne zatvrdliny kože.


Ingredeints: Aqua, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Camphor, Paraffin, Turpentine, Glycerin, Sodium Cetearyl Sulfate, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Viper Venom


Aplikácia: Viprosal nanášajte v menších množstvách 5 až 10g na bolestivú oblasť a vmasírujte do pokožky podľa intenzity bolesti 1-2x denne do odoznenia bolesti.


Upozornenie: Nepoužívajte pri precitlivelosti na jednotlivé zložky krému. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nie je určené pre deti.


Krajina pôvodu: Lotyšsko


Balenie: 50g