PO OPAĽOVANÍ

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

ĽUDOVÉ RECEPTY: Hustý smotanový telový krém po opaľovaní „Obnova a výživa“ 50ml

3787

Nový produkt
  • proti spáleniu alebo začervenaniu


  • okamžitá obnova, výživa a zmäkčenie


  • zmierňuje bolesť


  • protizápalový účinok

Viac detailov

3,25 € s DPH

Detaily


S rakytníkovým olejom.


Pri spálení alebo začervenaní pokožky.
  • odstraňuje začervenanie a podráždenie  • okamžite obnovuje pokožku  • vyživuje a zmäkčuje pokožku do 12 hodín  • zmierňuje bolesť


Aktívne látky: extrakt z jahôd, vaječný žĺtok, vitamín E + obnovujúci sérum + enzýmy z pšeničných klíčkov.


Luxusný výživný smotanový krém na telo je mimoriadna pomoc pri spálení a začervenaní pokožky. Hustý smotanový krém sa jemne rozpúšťa a okamžite sa vstrebáva, zmierňuje bolesť, vyživuje a obnovuje poškodenú pokožku.


Prírodná smotana, obohatená o olej z rakytníka a vaječný žĺtok zjemňuje a hydratuje pokožku, urýchľuje hojenie, má slabý protizápalový účinok a upravuje vnútrobunkový metabolizmus.


Regeneračné sérum a vitamín E aktivujú tvorbu elastínu a kolagénu, zvyšujú ochranné funkcie pokožky. Enzýmy z pšeničných klíčkov a extrakt z jahôd zaisťujú zvýšenú regeneráciu všetkých vrstiev pokožky, nasýtenie buniek potrebnými vitamínmi a minerálmi, zabezpečujú zdravie a krásu vašej pokožky.


Spôsob použitia: Krúživými pohybmi naneste rovnomerne na suchú a čistú pokožku.


Ingredients: Aqua, Termal Water, Prunus Persica Kernel Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Capric Triglycerides, Hippophae Rhamnoides Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Monostearate, Ribes Nigrum Juice, Triticum Vulgare Germ Oil, Milk Extract, Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Fragaria Vesca Fruit Extract, Egg Oil, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, CI 14720.


Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí opláchnite veľkým množstvom vody.


Krajina pôvodu: Rusko


Distribútor pre SR: TML Slovensko s.r.o, Cementárska 15, 900 31, Stupava


Objem: 50 ml