Ostatné

Informácie

Výrobcovia

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Mumio ALTAJSKÉ 60tbl (NOVÝ OBAL)

4105

Nový produkt


 


 • biologicky aktívne látky
 • minerálne látky
 • Viac detailov

  13,72 € s DPH

  Detaily

  Mumio je zložitý prírodný komplex rastlinného pôvodu so širokou škálou biologicky aktívnych látok, ktorý už ľudia využívajú viac ako 3 tisíc rokov.


  Zloženie 2 tabliet: mumio očistené 400 mg.  Odporučené dávkovanie: 1 tableta 2 x za deň, najlepšie počas jedla  Odporučená doba užívania: 1 mesiac. Kúru je možné zopakovať po 4 mesiacoch.  Upozornenia: Nevhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.


  Výrobok nesmie byť použitý ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku.  Skladovanie: Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.


  Krajina pôvodu: Rusko


  Výživový doplnok.


  Balenie: 30 tabliet

  Poznámka:


  Zmena konzistencie (ak je roztečené) múmia nie je na závadu. Takmer okamžite sa rozpúšťa aj telesným teplom (na dlani). Je to prirodzená vlastnosť múmia a podľa toho tiež poznáte kvalitne spracované múmio (bez chemických prísad).


  Pri izbovej teplote vydrží bezo zmeny kvality alebo vlastností do dátumu odporúčanej spotreby a omnoho dlhšie.


  Múmio sa nachádza v jaskyniach a skalných puklinách v horách nad 3500 m.n.m. Pri čistení múmia sa nepoužívajú žiadne organické rozpúšťadlá, iba čistá voda.


  Múmio, ktoré predávame, je čisté – tablety získavajú svoj tvar iba tým, že sa navážené múmio stlačí v dávkovači, ktorý má tvarovacie plôšky hlboko zmrazené. Tablety potom padajú do platka, a to je následne prekryté fóliou. Tieto tablety múmia neobsahujú žiadne ďalšie látky – leštidlá, plnidlá a ani formujúce a protihrudkujúce látky. … a taktiež nič iné čo by, aj keď vzdialene, umožňovalo povrchovú úpravu.