Darčekové sety

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Herbae Dalmatiae: Dárkový set ,,Smíl,,

1217

Nový produkt

44,59 € s DPH

Detaily


Prírodný krém na suchú pokožku so slamihou 50 ml(s olivovým olejom)Ručná výroba.Na suchú a problematickú pokožku.Na telo a pleť.Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).V žltých hlávkach kvetov slamihy (rastlina nesmrteľnosti) je uchované teplo stredomorského slnka a esenciálne oleje sú elixírom života pre pokožku. Krém obsahuje emulziu zo 70% dalmátskeho olivového oleja, mandľového oleja a za studena lisovaného oleja z pšeničných klíčkov. Krém obohacuje pokožku o lipidy, chráni kožné bunky, regeneruje pokožku a má antioxidačné účinky. Navyše nerafinovaný včelí vosk absorbuje vlhkosť zo vzduchu a odovzdáva ju pokožke. Krém má liečivé účinky na problematickú pleť, zlepšuje imunitný systém, redukuje vrásky, a, čo je zo všetkého najlepšie, bráni vzniku nových.Ingredients: Extra virgin olive oil Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Beeswax, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil,Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Aniba Rosaeodora (Rose) Oil,(Helichrysum arenarium) Essential OilSpôsob použitia: Krém môžete aplikovať na telo a tvár. Naneste krém ráno a / alebo večer. Ak sa rozhodnete použiť ho ako nočný krém, Nie je nutná druhá aplikácia v priebehu 12 hodín.
Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).

Olej zo slamihy pre starostlivosť o pokožku 100 mlPrírodný prípravok z olivového oleja.• bez syntetických vôní a farieb


• látky rastlinného pôvodu


V žltých hlávkach kvetov slamihy (rastlina nesmrteľnosti) je uchované teplo stredomorského slnka. Esenciálne oleje slamihy sú pre pokožku elixírom života. Olej sa výnimočne ľahko vstrebáva, zvláčňuje, navonia pokožku a zlepšuje jej štruktúru, pričom zachováva jej prirodzené pH a udržiava vlhkosť pokožky dlhšie ako ktorékoľvek priemyselne vyrábané prípravky.Olej je vhodný na veľmi citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu alebo vzniku alergie.Použitie olejov Herbae Dalmatiae oils:
  • pre starostlivosť o telo po sprchovaní - na polovlhkú pokožku  • na očistenie pokožky  • do kúpeľa  • na aromaterapiuOlej má liečivé účinky na problematickú pleť, zlepšuje imunitný systém, redukuje vrásky, a, čo je vôbec najlepšie, zabraňuje vzniku nových.Ingredients: Extra virgin olive oil Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, (Helichrysum arenarium) Essential Oil, Aniba Rosaeodora (Rose) OilVyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).
Mydlo „ROZMARÍN“ 100 gPrírodné mydlo s olivovým olejom.Ručná výroba.

Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).Ručná výroba, vybrané oleje vysokej čistoty, s prírodnými nerafinovaným olejmi. Intenzívna vôňa esenciálneho oleja z rozmarínu pomáha prečistiť myšlienky a prebúdza k novému pracovnému dňu. Vhodné pre všetky typy pokožky, najmä pre unavenú a pokožku so slabým krvným obehom.Ingredients: palm oil (Elaeis guineensis), extra virgin olive oil Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, water, Sodium Hydroxide, rosemary essential oil (Rosmarinus officinalis), food coloring green (E102, E133)Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).