Darčekové sety

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Herbae Dalmatiae: Dárkový set ,,Pomeranč,,

1216

Nový produkt

41,57 € s DPH

Detaily


Pomarančový prírodný krém na suchú pokožku 50 ml(s olivovým olejom)Ručná výroba.Na suchú a dehydratovanú pokožku.Na telo a pleť.Liečivé a výživové vlastnosti tohto krému pocítíte okamžite po prvom použití. Krém obsahuje emulziu zo 70% dalmátskeho olivového oleja, mandlového oleja a za studena lisovaného oleja z pšeničných klíčkov. Krém obohacuje pokožku o lipidy, chráni kožné bunky, regeneruje pokožku a má antioxidačné účinky. Navyše nerafinovaný včelí vosk absorbuje vlhkosť zo vzduchu a odovzdáva ju pokožke. Ovocné kyseliny v esenciálnom oleji z pomarančovej kôry výrazne navracajú dehydratovanej pleti vitalitu, pomáhajú redukovať pehy, pôsobia ako peeling, zlepšujú štruktúru pokožky a podporujú rast nových buniek.Ingredients: Extra virgin olive oil Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Beeswax, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil,Triticum vulgare (Wheat) Germ Oil, Citrus dulcis (Sweet Orange)OilSpôsob použitia: Krém môžete aplikovať na telo a tvár. Naneste krém ráno a / alebo večer. Ak sa rozhodnete použiť ho ako nočný krém, Nie je nutná druhá aplikácia v priebehu 12 hodín.Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).
Pomarančový olej pre starostlivosť o pokožku 100 mlPrírodný prípravok z olivového oleja.• bez syntetických vôní a farieb


• látky rastlinného pôvodu


Esenciálne oleje z kôry pomaranča, jednoduchá a čistá citrusová vôňa a výrazná aróma olív ostávajú na povrchu pokožky, a prenesú Vás doprostred zimy na dalmátske pobrežie, kde hojne dozrieva úroda pomarančov. Olej obsahuje ovocné kyseliny, ktoré pôsobia ako peeling a zlepšujú stav pokožky. Navyše je olej bohatý na vitamín C a preto pôsobí ako antioxidant a stimuluje rast mladých buniek. Olej sa výnimočne ľahko vstrebáva, zvláčni a navonia pokožku, zlepšuje jej štruktúru, pričom zachováva jej prirodzené pH a udržiava jej vlhkosť dlhšie než akékoľvek priemyselne vyrábané prípravky.


Olej je vhodný na veľmi citlivú pokožku so sklonom k podráždeniu alebo vzniku alergie.Použitie olejov Herbae Dalmatiae oils:

  • pre starostlivosť o telo po sprchovaní - na polovlhkú pokožku  • na očistenie pokožky  • do kúpeľa pre celé telo  • pre aromaterapiuIngredients: Extra virgin olive oil Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Prunus amygdalus dulcis (Sweet Almond) Oil, Citrus dulcis (Sweet Orange) Oil.Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).
Mydlo „CITRONELLA“ 100 gPrírodné mydlo s olivovým olejom.Ručná výroba.

Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).Ručná výroba, vybrané oleje vysokej čistoty, s prírodnými nerafinovaným olejmi. Mydlo má mierne hrejivý účinok a osviežujúcu sladkú citrusovú vôňu, ktorá vytvára pocit bezstarostného leta. Navracia pokožke vitalitu a dodáva energiu. Vhodné na všetky typy pokožky. Je zvlášť vhodné pre tých, ktorí trpia únavou a svalovou bolesťou.


Ingredients: palm oil (Elaeis guineensis), extra virgin olive oil Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, water, Sodium Hydroxide, citronella essential oil (Cymbopogon winterianus), food coloring yelow (E110, E514)Vyrobené z lokálnych plodín Dalmácie (Chorvátsko).