Cievny systém a srdce

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

Venorm 60tbl.

1185

Nový produkt
  • výživový doplnok


  • cievny systém


  • kardiovaskulárna sústava

Viac detailov

17,23 € s DPH

Detaily


Venorm obsahujúci bioflavonoidy je určený na starostlivosť o cievny systém.Diosmin pôsobí priaznivo na cievy, hesperidin pomáha udržiavať kardiovaskulárnu sústavu v normálnom stave.


Zloženie 1 tablety: mikronizovaná purifikovaná flavonoidná frakcia 500 mg obsahujúca 450 mg diosminu a 50 mg hesperidinu, objemové činidlo: mikrokrystalická celulóza, stabilizátory: polyvinylpyrrolidon, sodná soľ karboxymethylcelulosy, protihrudkovacie látky: stearan horečnatý, oxid kremičitý.


Poťahovacia změs: Wincoat WT-AQ-01121 Yellow (hydroxypropylmethylcelulóza, polyethylénglykol, farbiva: oxid titaničitý, oxid železa).Odporučené dávkovanie: 1 - 2 tablety denne, najlepšie 1 x ráno, 1 x večer počas jedla.Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy a zdravého životného štýlu. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku.Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte na tmavom mieste pri teplote max. 250 C.Krajina pôvodu: UkrajinaDistribútor pre SR: TML Slovensko, s.r.o., Cementárska 15, 900 31 StupavaBalenie: 60 tabliet