BILKA MAVRUD

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

BILKA MAVRUD AGE EXPERT COLLAGEN+: Intenzívny regener. Anti-Age krém na ruky a nechty100ml

1477

Nový produkt  • intenzívna starostlivosť s omladzujúcim účinkom

  • proti starnutiu pokožky

Viac detailov

4,42 € s DPH

Detaily


  • olej z hroznových semiačok, extrakt z hrozna Mavrud, glycerín


Nová formula obohatená o vysokokvalitný morský kolagén, ktorý zabezpečuje intenzívnu starostlivosť s omladzujúcim účinkom. Viditeľne zmenšuje príznaky starnutia pokožky rúk, obnovuje štruktúru a udržiava rovnováhu vody. Dobre sa vstrebáva a vytvára ochrannú vrstvu, ktorá vytvára tzv. ochrannú „biologickú rukavicu“.Aktívne látky: Kolagén (100% morský), olej z hroznových semiačok, extrakt z hrozna Mavrud, vitamín A, glycerín.Ingredeints: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-80, Glyceryl Stearate, Glycerin, Caprylic Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Petrolatum, Hydrolyzed Collagen, Vitis Vinifera Seed Oil, Retinol, Vitis Vinifera Juice, Citric Acid, Trideceth-9, Bisabolol, Carbomer, Paraffin, Hydrogenated C 12-18 Triglycerides, Cera Alba, Stearic Acid, Ethylhexyl Methoxycinnamate, BHT, Dimethicone, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Parfum.


Spôsob použitia: Naneste krém na vyčistenú pokožku rúk jemnými masážnymi pohybmi. Ak máte tmavé škvrny odporúčame nanášať 2-3x denne v priebehu 2 mesiacov.


Vyrobené v Bulharsku.


Balenie: 100 mlČO JE TO MAVRUD?

Mavrud je bulharské víno, pôvodne miestna odroda červeného vína, suché a veľmi cenené víno tmavo červenej farby, s až čiernymi odtieňmi. Ide o jednu z najstarších vínnych odrôd na svete.

Starovekí Thrákovia - predchodcovia dnešných Bulharov - ho pili počas náboženských ceremónií, najmä na uctenie boha Zagrea.

Čo sa týka názvu Mavrud, existuje legenda, ktorá rozpráva, že chán Krum raz nariadil zničiť všetku vínnu révu v krajine. Jedna žena ho neposlúchla a nechala si na dvore niekoľko kríkov, z ktorých hrozna vyrábala víno. Keď sa jej narodil syn, dala mu meno Mavrud. Toho potom kŕmila len chlebom namáčaným práve v tomto víne. Zo syna vyrástol udatný bojovník, ktorého Krum nakoniec vymenoval veliteľom svojich vojsk. V skutočnosti víno pravdepodobne získalo meno vďaka svojej temnej farbe, z gréckeho slova Mavro, ktoré značí čierny.