Bezlepkové sušienky

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Obrázok Zväčšiť

Bezlepkové jablečné pusinky se citrónem 30g

4329

Nový produkt


AKCIA: 15% ZĽAVA, TRVANLIVOSŤ: 1/2020
  • s chuťou pravých jabĺk


  • pri diéte


  • bez lepku

Viac detailov

2,50 € s DPH

Detaily


  • Nízkokalorický výrobok, obsahuje veľké množstvo vlákniny

Základom Jablkových pusiniek sú pečené jablká. V zložení nájdete iba prírodné zložky! Predstavujú zdravú alternatívu voči chipsom a sušienkam. Vďaka pohodlnému baleniu si ich môžete zobrať kamkoľvek so sebou. Sú vhodné aj počas diét.


Jablká sú zdrojom vitamínov a mikroelementov. Nájdeme v nich prakticky všetky potrebné minerálne látky pre náš organizmus: draslík, fosfor, vápnik, magnézium, sodík, železo a vitamíny: C, E, karotén (A), B1, B2, B6, PP. Jablká čistia organizmus od toxínov, normalizujú metabolizmus. Najväčšiu koncentráciu vitamínov v jablku nájdeme v šupke a hneď pod šupkou – preto používame celé zrelé plody! Jablká majú celkovo posilňujúci účinok, dodávajú energiu a osviežujú. Plody s malým množstvom cukru majú pozitívny vplyv pri problémoch s kolísaním hladiny cukru v krvi a pri diabete. Jablková diéta minimalizuje množstvo cholesterolu v krvi o 30%. Pečené jablká sú prospešné pri chronických zápchach, čerstvé jablká pri gastritíde a kolitíde a avitaminóze. V každom prípade sú jablká výborným liečivým a preventívnym prostriedkom, a to vďaka obsahu minerálnych solí, vitamínov a mikroelementov.


Zloženie: pečené jablká 95%, vaječný bielok 1%, citrón 4%.


Energetická hodnota na 100 g: 71,1 kJ / 17,6 kcal


Výživová hodnota na 100 g: Tuky 0,2 g (z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g), Sacharidy 3,7 g (z toho Cukry 0 g), Bielkoviny 1,3 g, Vláknina 1,8 g, Soľ 0 g.


Skladovanie: Skladujte pri teplote max. +50oC, pri relatívnej vlhkosti vzduchu 75 %.


Krajina pôvodu: Rusko


Balenie: 30 g