5ml

Informácie

Výrobcovia

Nové produkty

Dodávatelia

Žiadni dodávatelia

Zobrazené produkty

TML Slovensko s.r.o.
Novinka Obrázok Zväčšiť

Éterický olej Kadidlo 5ml AROMATIKA

1374

Nový produkt
  • aromatizovanie miestnosti najmä pri nepriaznivom jesennom / zimnom období


  • regenerácia


  • pružnosť a pevnosť pokožky


  • vyrovnáva farbu


  • starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy

Viac detailov

3,06 € s DPH

Detaily


Použitie: na aromaterapiu a ako surovina na obohatenie kozmetických prostriedkov.


Živica získaná z puklín alebo špeciálnych zárezov na Kadidlovníku, ktorého domovinou je nížina v blízkosti Nílu, Arabský poloostrov a India. Príjemná balzamická vôňa s citrónovým podtónom.


Tento olej je vhodný v kombinácii s olejom rozmarínu, levandule, šalvie, škorice, tymiánu, muškátového orecha, yzopu, cyprušteka (v pomere 1:1). Tieto zmesi olejov je možné použiť na obohatenie kozmetických výrobkov, na masáž, do kúpeľa alebo aroma lampy.


Aromaterapia: Aromatizácia miestnosti najmä v nepriaznivom jesennom/zimnom období.


Kozmetické prostriedky: Regenerácia. Zvýšenie pružnosti a pevnosti pokožky. Vyrovnáva farbu pokožky. Starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy.


Spôsob použitia:
  1. Aromalampa: 5-7 kvapiek oleja alebo olejovej zmesi  2. Aroma kúpeľ: 3-5 kvapiek zmiešať s 1 polievkovou lyžicou emulgátora (mlieko, med, morská soľ). Trvanie procedúry 10-15 minút.  3. Sauna: 3-5 kvapiek oleja alebo zmesi zmiešať v 500 ml vody  4. Masáž: 3-5 kvapiek oleja zmiešať s 1 polievkovou lyžicou rastlinného oleja (jojoba, mandľa, z broskyňových jadier, hroznových semiačok a iné) alebo krému.  5. Kozmetické prípravky: 2-5 kvapiek oleja zmiešať s 15 g (ml) základu (rastlinný olej, krém, tonikum, sérum, maska, šampón, atď.)Ingredients: Boswellia Carterii Oil


Skladovanie: Skladujte v dobre uzatvorenej nádobe mimo dosah detí, pri teplote max. do +25oC. Zabráňte kontaktu s priamymi slnečnými lúčmi.


Upozornenie: Iba na vonkajšie použtie. V prípade vniknutia do očí opláchnuť pod prúdom tečúcej vody. Nepoužívať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku. Neaplikovať v prvých 4 mesiacoch tehotenstva.


Krajina pôvodu: Ukrajina


Pôvod suroviny: Nemecko


Balenie: 5 ml